:

Газета "ТелеграфЪ" от 13.10.2011: Конкурс детского рисунка «Кольорові звуки України»

Джаз-бендом «Apple Jam» объявлен конкурс детского рисунка "Кольорові звуки України".

Работа победителя станет обложкой музыкального альбома украинских песен в джазовой обработке джаз-бенда «Apple Jam»

Конкурс детского рисунка «Кольорові звуки України» проходит с 1 октября по 15 ноября 2011 года. Имена победителей опубликуют в газете «Кременчугский ТелеграфЪ» и на презентации альбома джаз-бенда «Apple Jam»

Сайт "Uajazz.com" от 26.03.2011: «Energy Fest в Кременчуге: итоги»

Сайт "Uajazz.com" от 26.03.2011: «Energy Fest в Кременчуге: итоги»

25-26 февраля 2011 г. в Кременчуге состоялся Международный джазовый фестиваль «Energy-Fest», организаторами которого выступили ТМ «Energy» ПАО «Укртатнафта» и группа «Apple Jam». Одна из целей фестиваля — популяризация современной джазовой культуры. Сам фестиваль проходил два дня: начался концертом, а на второй день проводились мастер-классы по основам ансамблевой импровизации (бас-гитара, фортепиано, ударные), после чего начался джем-сешн.

Газета "Панорама" от 03.03.2011: У джазі не лише дівчата

Газета "Панорама" от 03.03.2011: У джазі не лише дівчата

Силу живого звуку 25 та 26 лютого в ПК «Нафтохімік» демонстрували кременчужанам співачка з Камеруну Кеме Мерілен, барабанщик Валерій Жилін, піаніст Володимир Соляник, саксофоніст Богдан Гуменюк та бас-гітарист Ендрю Валентайн. Тут пройшов джазовий фестиваль.

Газета "ТелеграфЪ" от 15.02.2010: Вечір високого кохання у ресторані «Маестро»

Газета "ТелеграфЪ" от 15.02.2010: Вечір високого кохання у ресторані «Маестро»

Вишукане – бо зійшлося, щоб делікатно випити китайського чаю, з’їсти теплий салат та послухати джаз. А це набагато складніше, ніж ковтнути горілки та дружно погорлати «Владимирский централ». До того ж, вишукане товариство не просто слухало джазові композиції, а дві години поспіль отримувало естетське задоволення від «Поезії кохання у блюзових тонах». Оригінальна ідея такого творчого вечора належить Наталі Лещенко – вокалістці кременчуцького джаз-бенду «Apple Jam». Пані Наталія розповіла «Телеграфу», що воліла не лише долучити кременчужан до мистецтва джазу, а й ознайомити їх з любовною лірикою місцевих поетів.

Газета "Панорама" от 30.04.2009: Спокуса джазом

Газета "Панорама" от 30.04.2009: Спокуса джазом

Любителів джазу, як з’ясувалося, у Кременчуці чимало. Яскраве свідчення тому – «Авантюра в стиле джаз» – презентація нового колективу «Apple Jam», яка зібрала повний зал поціновувачів 24 квітня у Міському палаці культури.

М’якості та витонченості заходу додавали авторські вироби зі шкіри та хутра від дизайнера Ліліани Храб­рової. Яскравості – роботи фотохудожника Андрія Пеліна. Та головна гама відчуттів, звісно, вирувала на сцені МПК. Світ джазу захопив гостей з першої хвилини концерту і не відпускав до останньої пісні. До речі, логічним завершенням майже 3-годинного джазового концерту стала «Summertime» з опери «Поргі і Бесс» легендарного Джорджа Гершвіна.

Газета "ТелеграфЪ" от 30.04.2009: Спокуса імпровізацією

Газета "ТелеграфЪ" от 30.04.2009: Спокуса імпровізацією

Музиканти бенду «Apple Jam» підготували програму із відомих композицій у власному аранжуванні. Музична «начинка» була добряче приправлена танцями, спілкуванням із глядачами та перевдягненнями виконавців. Експеримент вдався – до музикантів підходили глядачі та захоплено казали: «Так це джаз? Нам подобається джаз!»